VOLEYBOL220x267

Başarılar

Yüzme

 

Küçük erkekler 1.liği

 

Minik erkekler 2.liği

 

Yıldız erkekler 3.lüğü

 

Yıldız kızlar 1.liği

 

Minik kızlar 1.liği

 

Genç kızlar 2.liği

 

TENİS

 

Taçspor 9 yaş tenis turnuvası 2.liği (Ferhunde Zeynep Atmaca)

 

Yeşilyurt Kulübü 9 yaş tenis turnuvası 1.liği (Ferhunde Zeynep Atmaca)

 

Sakarya tenis kulübü 12 yaş tenis turnuvası 1.liği (Ferhunde Zeynep Atmaca)

 

Sakarya tenis kulübü 12 yaş tenis turnuvası 1.liği (Seren Kalfa)

 

Sakarya tenis kulübü 12 yaş tenis turnuvası 1.liği (Seren Kalfa)

 

14 yaş tenis turnuvası 2.liği (Rüya Ocaane Dolplanco)

 

1o yaş tenis turnuvası 1.liği (Rüya Ocaane Dolplanco)

 

12 yaş tenis turnuvası 1.liği (Rüya Ocaane Dolplanco)

 

Türkiye tenis turnuvası 2.liği (Mert Demirkaya)

 

Taçspor 10 yaş tenis turnuvası 1.liği (Zeynep Sönmez)

 

Kemerspor kulübü 9 yaş tenis turnuvası 1.liği (Zeynep Sönmez)

 

BASKETBOL

 

2009-2010 Sezonu

 

Lise genç erkekler kulüpler arası ilçe birinciliği

 

Küçük erkekler basketbol ilçe birinciliği

 

Junior erkekler basketbol ilçe birinciliği

 

Yıldız erkekler basketbol ilçe üçüncülüğü

 

2010-2011 Sezonu

 

İl geneli basetbol juniour cup birinciliği

 

2011-2012 Sezonu

 

Küçük erkekler basketbol ilçe birinciliği

 

VOLEYBOL

 

2008-2009 lise genç kızlar ilçe ikinciliği

 

2010-2011 junior kızlar ilçe üçüncülüğü

 

2011-2012 junior kızlar ilçe üçüncülüğü

 

TÜRK DİLİ VE EDEBİYATI – TÜRKÇE BÖLÜMÜ 

Panasonic Tekofaks “Genç Gözüyle Yaşam” kısa film yarışmasında üçüncülük.

İl Milli Eğitim’in düzenlemiş olduğu “Mehmet Akif Ersoy’u şiirleriyle Anma” adlı yarışmada ilçe birincisi olarak ilde yarışmaya hak kazanmıştır.

Büyükçekmece Esnaf teşkilatının düzenlemiş olduğu “Ahicilik” konulu kompozisyon yarışmasında ikinci olmuştur.

İl Milli Eğitim Müdürlüğü’nün düzenlediği “Kitap okuma yarışması”nda iki öğrencimiz ilk üçte yer almıştır.

İlçe Milli Eğitim’in düzenlediği “Cumhuriyet” konulu kompozisyon çalışmasında birinci olduk.

İlçe Milli Eğitim’in liseler  arasında düzenlemiş olduğu kompozisyon yarışmasında birinci olduk.

İl Milli Eğitim’in düzenlediği “Kitap Okuma Yarışması’nda ilçe üçüncüsü olduk.